Чехия > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10383572
21 мар 2018 20:19

Чехія. м. Яблунець автозавод (15км від Ліберців). Робота полягає в очистці зайвої резини з маленьких резинових деталей (втулки, заглушки). Робота стояча (виробнича лінія). Для кого: Жінки, чоловіки та...

Чехія. м. Яблунець автозавод (15км від Ліберців).
Робота полягає в очистці зайвої резини з маленьких резинових деталей (втулки, заглушки).
Робота стояча (виробнича лінія).
Для кого: Жінки, чоловіки та сімейні пари. До 50 років.
Оплата: 90 крон/год.
Житло: 3500 крон/міс.
Рабочі голини: 12 год (з 6 до 18, з 10 до 22, з 18 до 6), 6 днів на тиждень.
Проживання в м. Ліберець або Яблунці (залежить де будуть місця).
До роботи довозять автобусом.
Проживання в квартирах та гуртожитках.
Сімейні пари живуть окремо.
Ми працюємо легально тільки з надійними вакансіями є наявність ліцензії та договір з Чеськими роботодавцями. Оформляємо робочу візу на 3 місяця або на 1 рік (легально від роботодавця до якого ви будете їхати).
Час оформлення всіх Документів і візи 20-30 днів. Документи які потрібно для оформлення візи:
1. Скан копії всіх сторінок Українського і закордонного паспортів де є будь які відмітки. (прописка в Українському паспорті писати вручну українською мовою).
2. Ідентифікаційний код.
3. Сімейний стан.
4. Діючий мобільний телефон.
5. Дівоче прізвище (для жінок).
6. Вказати в якому місті буде подаватись документи на візу.


300Є
Оплата іде часткова 150Є спочатку і 150Є при отриманні документів.
Оплата іде на рахунок фірми рахунок ви можете перевірити рахунок фірми, і те що ми дійсно займаємось легальним працевлаштуванням (у випадку недовіри обовязкове зберігання чеку після оплати з ним ви можете звернутися у правоохоронні органи і відбудеться повернення коштів).
Також ви можете приїхати до нас в офіс м. Бурштин вул. Калуська. 3а тим самим переконатися що ми легальна фірма, та оплатити перший платіж там через 20 днів ми відправимо документи новою поштою або ви зможете забрати їх у на в офісі.

Igor
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.