10 ноя 2018 22:23

Сбор товара по штрихкодам 1100 евро в мес
Склад іграшок. Для чоловіків і жінок місце роботи: -чехія (прага, плизень, острава) посадові обов'язки: -збір замовлень штрих-кодером, стікірованіе, робота по складу вимоги: -єс паспорт, id-kart -чоловіки та жінки умови: -перші 2 тижні 100 крон на годину -після навчання 110-130 крон за годину залежно від обов'язків і кваліфікації. Можна працювати багато годин -проживання з зп 4000-5000крон -талони на харчування 40крон допомога з оформленням всіх документів корисна інформація для кандидатів, різноробочих: німеччина, чехія, швеція, англія, польщі є індивідуальний пошук вакансії консультації з приводу румунського громадянства + супроводжуємо вас 24/7 якщо не подобається робота, міняємо. Навіть якщо ви на роботі можете до нас звертатися по будь-яких питань. Https: //visapluswork. Com. Ua/ якщо у вас немає можливості під'їхати до нас в офіс - ми так само працюємо віддалено, документи / договору відправляємо в будь-яке місто україни з нової поштою

Алина
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.