5 сен 2018 09:27

Рабочие на автозаводы и фабрики чехия
Чехія
Жінки, чоловіки, сімейні пари до 50 років.
Міста: либерець/пардубіце/плзень.
Автозаводи і фабрики, де виробляються деталі для автомобілів (“faurecia”, “lukov plast”, “magna”, “loxxess”, “adident”).
Робота на конвеєрах ( є сидячі місця виконання праці), на виробництві деталей ( упаковка, зборка), робота з механізмами виготовлення деталей (все автоматизовано), конроль якості виготовлення!
Оплата: 80 корон за год — чистими, в місяць 950-1150$. Можливість отримання регулярного авансу!
Графік роботи: 12 год ( неділя вихідний). (noodles) харчування: видяється талон на безкоштовний обід.
Проживання: безкоштовне (2-4 людини в кімнаті). Є всі зручності. Проживання в квартирах або будинках!
Фірма забеспечує безкоштовно: медичним та соціальним страхуванням, спец одягом, повертає витрати офіц внесків за візу та витрати доїзду до чехіі (в кінці 1 місяця повернення)
Додатково: фірма забеспечує можливістью отримання документів для виготовлення 2 річної роб візи ( після 3 міс перебування ), та бере на себе фінансове відшкодування за офіц витрати за візу та доізд до чехіі!

Ф.О.П. Клишунова И.Ю.
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.