Чехия > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10359352
6 мар 2018 14:19

Робота в Чехії. Місто Ліберець. Автозавод, виготовлення фар та решіток для автомобілів. Заробітна плата 100 крон година. Житло платне, плата за квартири знімаєтся з зарплати, вартість житла 2500 крон...

Робота в Чехії. Місто Ліберець. Автозавод, виготовлення фар та решіток для автомобілів. Заробітна плата 100 крон година. Житло платне, плата за квартири знімаєтся з зарплати, вартість житла 2500 крон в місяць. Харчування за свій рахунок. Офіційне працевлаштування тільки по Чеським візам. При умові працевлаштування ми робимо візи всього за 150$. З офіційним запрошенням безпосередньо з місця роботи. Вакансія безкоштовна. Ми чекаємо на вас.

Сергей
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.