12 дек 2018 17:43

Чеська фірма проводить набір на роботу працівників. Робота з кабельною продукцією, не важка, ставити коди, контроль якостi, сортування оператор на виробництві. 11-11. 5 год 280 год на місяць зарплата в місяць 28000 грн виготовляєм для таких марок авто як Вmw. Mersedes. Audi.
Фірма забезпечує безкоштовним житлом, в пенсіоні хостел по двоє в кімнаті в номері дві кімнати душ туалет холодильник телевізор в номері проживають 2 пари, дуже хороші умови проживання, на території хостелу ставок, тенісний корт, доїзд до роботи фіремним автобусом за рахунок фірми, а також спец одягом забезпечує фірма.
Фірма висилає пакет документів для виготовлення чеської робочої візи на 90 днів, не прогавте свій шанс присилайте скани документів нам на наш фіремний мейл для виготовлення пакетів щоб встигнути отримати візу до 10 -15 липня телефон нашого менеджера в україні груповий виїзд зі львова а також з інших регіонів 10-15 липня запрошуємо працівників з усіх регіони України.

Віктор менеджер чеської фірми
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.