10 ноя 2018 22:23

Изготовление фар прага 1000 евро в мес
Розташування: чехія роботодавцю требуются рабочие на фабрику автомобільних фар у чехію! Чоловіки і жінки 18-45лет, якщо хороша моторика рук і активність, то можна до 55років! Приймаємо на роботу тільки щодо чеських віз! По годинах не обмежуємо, а навпаки заохочуємо! Зміни по 12часов. Оплата: ставка 104крон / год допомога з оформленням всіх документоввакансіі для фахівців, різноробочих: німеччина, чехія, швеція, англія, польщі є індивідуальний пошук вакансії консультації з приводу румунського громадянства + супроводжуємо вас 24/7 якщо не подобається робота, міняємо. Навіть якщо ви на роботі можете до нас звертатися по будь-яких питань. Якщо у вас немає можливості під'їхати до нас в офіс - ми так само працюємо віддалено, документи / договору відправляємо в будь-яке місто україни з нової поштою

Михаил
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.