Запрошуємо на роботу до Чехії хлопців віком до 35 років. На термін 3 місяці по сезонним робочим візам. На підприємство по комплектуванню автодеталей. Робота на півдні Чехiї. Заробітня плата 16000-...

3 дня назад 13:33 # 10391457

Чехия
Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы

Запрошуємо на роботу до Чехії хлопців віком до 35 років. На термін 3 місяці по сезонним робочим візам. На підприємство по комплектуванню автодеталей. Робота на півдні Чехiї. Заробітня плата 16000- 19000 кр на місяць. Робота по 8 год в 3 зміни, 2 вихідних в тиждень. Буде можливість також працювати понаднормово. На заводi немає шкiдливих умов, чисто, сухо, тепло. Робочий одяг надається: штани, футболки, взуття. Завод повністью безкоштовно буде житлом. Кімнати по 2 особи зі всіма зручностями. Також на підприємстві є дотована їдальня, де обід коштує 20 корун. Допомагаемо з виготовленням повного пакету документів для оформлення даної візи.
Знаходжуся в Чехії. Павло

 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.