10 окт 2018 07:27

Сварщики і Електрики в Чехію по чеським і польским робочим візам
Потрібні Сварщики на будівнитцво електро сварка, на завод полуавтомат, і аргонощики візьмемо на завод також. Оплата від 120 по 150 крон в годину(все залежить від вас) 11-14 год робочий день. 6 днів в тиждень. Житло безкоштовне обитовня. Квартира від 3200 по 3500 тис крон! Аванси кожного тижня! Беремо по польским робочим візам також по Чеським! Не менше аніж на 3 місяці! Вакансія платна 50 євро можна здійснити оплату з першої зарплати! Працюємо без передоплати! + телефонуйте нам Якщо польска віза робимо командіровку.
Потрібні Електрики на будівництво приватних будинків і квартир! Розводка + щитки! Оплата від 110 по 130 крон в годину +якщо майстр хороший дуже може на укол працювати! 11 год робочий день. 6 днів в тиждень. Житло 3500 тис крон квартира, обитовня безкоштовна! Аванси кожного тижня. Беремо по польским і Чеським робочим візам по біометрії можемо допомогти в оформленні Чеської або Польскої робочої візи! Вакансія 50 євро можна здійснити оплату з першої зарплати! Працюємо без передоплат!

Вадима
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.