15 дек 2018 08:53

Заробітня плата 18- 23 тис кр на місяць. Виробництво автозапчастин. Працедавець забезпечуэ дозвіл на працю, житло та прописку, державне медичне страхуванням та реєструє потенційного кандидата за спрощеною процедурою, режим україна без візапоінт, робота постійна та повністю легальна, на великому сучасному автоматизованому заводi. Збирання автозапчастин на конвеэрі. Робочий день 8 годин з яких 30 хвилин перева. Перерва роздiлена на 2частини, 20 хв та 10 хв. В тижню 40 робочих годин. За місяць 160 -176 годин. Буде також можливiсть пiдзаробляти. На заводi немає шкiдливих умов, чисто, сухо, зимою не холодно, а літом не спекотно томущо працюють кондиціонери. Робочий одяг надається: штани, футболки, взуття. Завод повністью буде забезпечувати житлом. В кімнатах по 2-3 особи. Зі всіма зручностями. Роботодавець оплачуэ медичну страхівку яка включає всi витрати на випадок захворювання + соціальне страхування. Оплачуваний лікарняний та оплачувана відпустка 28 днів.
Вимоги до кандидатів: чоловіки віком від 19 до 45 років. Справка про не судимість, з зазначеною цілю, оформлення візи для виїзду за кордон. Наявність будь якої технічної освіти. Резюме на українській мові. Запрошуємо відповідальних, старанних, кмітливих, пунктуальних та без шкідливих звичок людей. Польські візи чи громадянство єс не підходять. Для більш детальної інформації звертайтеся: звертайтесь коли вам зручно! Павло.

18- 23 тис кр на місяць
Павло
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.