11 апр 2018 21:11

Заробітня плата 20-23 тис/кр на місяць чистими. Виробництво автозапчастин. Робота на вилочному погрущику, на великому сучасному автоматизованому заводi. Робота в 3х або 4х зміних графіках - денна, обідня та нічна зміни. Робочий час 8 годин з яких 30 хвилин перева. За місяць 160-176 годин.
На заводi немає шкiдливих умов, чисто, сухо.
Робочий одяг надається: штани, футболки, взуття.
На підприємстві є дотована їдальня.
Завод повністью буде забезпечувати житлом. В кімнатах по 2-4 особи. Зі всіма зручностями. Від місця проживання до заводу іздить безкоштовний автобус.
Підприємство оплачує медичну страхівку яка включає всi витрати на випадок захворювання + соціальне страхування, оплачуваний лікарняний та оплачувана відпустка 28 днів. Робоча карта на 2 роки. Вимоги до кандидатів: чоловіки віком від 19 до 40 років., посвідчення водія на вилочний навантажувач. Досвід роботи на ньому та досвід роботи зі сканером. Будь який диплом після школи. Резюме на українській мові.
Запрошуємо відповідальних, старанних, кмітливих, пунктуальних та без шкідливих звичок людей. Прохання людей по польским візам, біометричним паспортам, сезонним робочим візам не турбувати.

Павло
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.