Чехия > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10343969
2 янв 2018 09:02

5 чоловіків на пятницю Чехія. м. Міловіце! Запрошуємо працівників на автрмобільний завод що спеціалізується поклейкою і обтяжкою карбоном. Потребуємо жінок та чоловіків та сім пар до 45 років, та...

5 чоловіків на пятницю Чехія. м. Міловіце! Запрошуємо працівників на автрмобільний завод що спеціалізується поклейкою і обтяжкою карбоном. Потребуємо жінок та чоловіків та сім пар до 45 років, та візою категорії D05. 06D неменше 5ти місяців. Роботодавець пропонує 12 год робочий день (з них 30 хв на обід) 6 днів на тиждень. Житло гуртожиток 1500 тис. з добрими умовами по 2. 3. 4 особи в кімнаті. Документи для легальної роботи і робочий одяг фірма робить за власний рахунок. Оплата праці 85 крн. Середня зарплата 850_950 евро в місяць. Виїзд зі Львова. Для охочих їхати потрібні документи у ПДФ форматі, та розміри одягу і взуття.

Алена
Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.