4 дек 2018 08:23

Робота в Чехії.
Відкритий новий набір на заводи Daikin, Panasonic, Sony Офіційне працевлаштування з укладанням трудового договору. Допомагаємо в оформленні чеської 3-х місячної візи або 2-х річної карти. Досвід роботи не потрібно.
Підготувавши необхідний пакет документів, термін отримання чеської візи від 4 до 6 тижнів.
Віза: Чеська 3 міс. / 2-х річна карта.
Вік :до 18 55 років. Зміни: три зміни . Для кого: чоловіки, жінки, сімейні пари.
Обов язки: складання деталей кондиціонерів за інструкцією. Упаковка готової продукції в коробки. Процес складання проводитися на конвеєрі. Умови роботи: Оплата: від 110 до 130 крон / год. Заробітна плата залежить від кількості годин і виду змін (перша, друга або третя), премій і бонусів, оплачуваних фабрикою за якісну роботу. Додатково можливо окреме преміювання від керівників виробництв, залежне від продуктивності праці і якості виконуваної роботи.
Робочий графік: 6 днів на тиждень. від 8 годин і більше. Можна працювати понаднормово.
Житло : 4000 крон утримується з з/п. Розміщення: Плзень
Ми гарантуємо: Легальне працевлаштування. Стабільна зарплата.
Можливість професійного розвитку та підвищення кваліфікації. Комфортні умови праці та місця проживання. Медичне страхування. Професійну опіку координаторів на території Чехії. Перед виходом на роботу працівник зобов язаний пройти медичний огляд і рентген в чеському мед закладі. Без підтвердження про проходження медогляду і чистих легких працевлаштування неможливо
Працюємо зі всіма областями України / договори відправляємо Новою поштою. По додаткових питаннях: тел. / Viber / whatsapp

Taras Work
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.