Чехия > Работа, Вакансии > Няня, уборка, домашний персонал > #10351143
12 янв 2018 08:02

Терміново на роботу в будинок пристарілих (Чехія, 20 км від Праги) потрібні жінки, або сімейні пари. Потрібно доглядати за людьми похилого віку. Вік до 50 років. Документи не мають значення. По...

Терміново на роботу в будинок пристарілих (Чехія, 20 км від Праги) потрібні жінки, або сімейні пари. Потрібно доглядати за людьми похилого віку. Вік до 50 років. Документи не мають значення. По працевлаштуванню робиться пакет на чеську візу — безкоштовно. Перший місяць — 80 крон год., другий і наступні — 90 крон, житло безкоштовно. + безкоштовно харчування тричі на день. Один вихідний. Потрібна також медсестра чи лікар — ставити уколи та крапельниці, 90 крон на годину, 12 годин на день, житло та харчування безкоштовно. Всього потрібно 70 людей на роботу по всій Чехії. Вакансія 150 євро. Оплатити можливо безпосередньо у Празі.

Жанна
Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.