3 апр 2018 09:01

Беремо ще на Словакію майстрів. Потрібні хороші спеціалісти на внутрішні роботи: муровка, гіпсокартон, шпакльовка, плитка, фасадні роботи, малярка. Оплата від 110 крон в годину по 130. Робочий день...

Беремо ще на Словакію майстрів. Потрібні хороші спеціалісти на внутрішні роботи: муровка, гіпсокартон, шпакльовка, плитка, фасадні роботи, малярка. Оплата від 110 крон в годину по 130. Робочий день 12-14 год. 6 днів в тиждень. Житло 3200 (вираховується з заробітньої плати). Беремо по польским робочим візам, від воєводи, литовським, та по біометричних паспортах- легалізація безкоштовна за рахунок роботодавця. Вакансія безкоштовна(Прямий роботодавець).

Вадим
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.