13 апр 2018 16:42

Прямий роботодавець. Прага. Потрібні майстри на внутрішні, зовнішні роботи (ремонти, переобладнання, різноробочі і тд на декілька об єктів! ) штукатурки; маляри; гіпсокарионщики; різноробочі (фізична...

Прямий роботодавець. Прага. Потрібні майстри на внутрішні, зовнішні роботи (ремонти, переобладнання, різноробочі і тд на декілька об’єктів! )
— штукатурки;
— маляри;
— гіпсокарионщики;
— різноробочі (фізична праця);
— різні спеціальності!
Зарплата на акорд (при нормальній роботі отримують мінімум від 1000 крон в день), робота 8-10 годин, 6-7 днів, по домовленості з роботодавцем, також на деяких об’єктах можливі нічні зміни (оплата, в залежності від здатності працівника, на підвищення! ). Проживання — 3500 крон вичисляємо з заробітної плати за проживання (власний хостел роботодавця), звичайні умови.
Вартість вакансії — 50 євро та 50 євро одноразово за послуги вкінці місяця.
Зустрічаємо, поселяємо, забираємо з хостела до роботи і назад безкоштовно.
По факту приізда формуємо бригади на об’єкти.

Татьяна
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.