2 ноя 2018 23:00

Робота сидіння розрізання автокрісел за триобмінним режимом
Місце роботи Ческа Л іпа
Опис компанії
Adient є світовим виробником автомобільних деталей, що спеціалізуються на виробництві автомобільних сидінь. Компанія була заснована в 1995 році в Америці. Magna працює в Америці, Європі та Азії. Magna володіє більш ніж 238 виробничими центрами у 34 країнах, де працює понад 75 000 працівників.
Опис роботи
Робота сидіння розрізання автокрісел за триобмінним режимом (6 00-14 00-22 00-6 00). Робота на повній основі на строк до 2 років з роботою 37, 5 години на тиждень. Чиста місячна заробітна плата в розмірі € 700 + понаднормові та додаткові витрати до 10% додатково. Зміни чергуються щотижня — день день вечір.
Проживання
Розміщення перших 3 місяців безкоштовно з проживанням за 150 € на місяць. 3-4 людини в номері.
Додаткова інформація
Соціальне та медичне страхування покриває роботодавець. Бонуси за відвідування та виконання — 13 + 14. зарплата 5 тижнів оплачуваної відпустки після року працевлаштування. Безкоштовний транспорт на роботу, допомогу на обід вечерю, додаткове пенсійне страхування.

Work Europe
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.