15 май 2018 11:14

Робота в Чехії для чоловіків, жінок, сімейних пар. Пропонуємо офіційне працевлаштування по польським робих візах, воєвудських, картах побиту, паспортах єс, біометричних паспортах.
Для спеціалістів різних фахів, та людей без будь якого досвіду роботи широкий вибір вакансій, персональне координування наших менеджерів, від початку робочого процесу до його закінчення.
Всі роботодавці перевірені, своєчасна виплата заробітньої плати, щотижневі аванси робота у всіх регіонах чеської республіки чудові умови проживання, з всіма необхідними речами, для сімейних пар окремі кімнати.
Щотижневі групові виїзди з ужгорода.
Тільки зараз пропонуємо для вас вакансія+дорога = 200 євро (оплата за послуги по факту працевлаштування, безпосередньо в чехії).
За більш детальною інформацією звертайтесь.

Роман
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.