31 июл 2018 04:25

Работа в чехии для семейных пар
Актуально на вже(thinking) автомобільний завод vorwerk обов'язки: робота за станами, контроль якості, виявлення браку, обрізання деталей ( сидячі процеси) є відео з роботи(video) м. Brodnica ( район бидгоща, торуня) потрібно 50 людей. (shrug) чоловіки, жінки, сімейні пари (over18) до 55 рочків. 12 зл/год графік: 12 годин в день (checkmark)5 днів в тиждень + можлива субота в подальшому. Увага (! ): на заводі присутній запах ризини, але він ненав'язливий так як є система вентиляції (fan)і цехи дуже великі. - температура в цеху до 28 градусів пари сімейні (2_hearts) проживають по 2 в кімнаті (heart_lock) по 4-ро в кімнаті всі інші. (checkmark)житло 180зл/міс з зарплати. (checkmark)2 перерви по 15 хвилин, (checkmark) до роботи не далеко, 10-20 хв. Пішки буде, якщо винаймати житло дальше автобуси в бродніці безкоштовні. (trafficlight) (noodles) харчування за свій рахунок. Можна придбати дешево обіди (cutlery) (moneybag)присутня система авансів (paperclip)офіційне працевлаштування по умові злеценія віза d5a, b + біо паспорт. (first_aid)медичне страхування. (paperclip)банківський рахунок ( з/п на карту) (taxi)

Юлия
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.