Прага > Работа, Вакансии > Специалисты других профессий, представители, разное > #10337249
27 дек 2017 20:05

Для жінок терміново. Робота в Чехії для жінок, (м. Прага). Запрошуємо жінок на роботу, яка у полягає у тому, щоб готувати багети. Оплата: 85 крон в годину. Робочий графік: 12 годин в день. Можна...

Для жінок терміново. Робота в Чехії для жінок, (м. Прага). Запрошуємо жінок на роботу, яка у полягає у тому, щоб готувати багети. Оплата: 85 крон в годину. Робочий графік: 12 годин в день. Можна працювати без вихідних. Проживання: 3000 крон в місяць (дане вирахування знімають із заробітньої плати), працівники проживають в квартирах або в хостелах. Легалізація: безкоштовна. Вік: Особи до 45 років. Харчування: Безкоштовне. Беремо по польських та чеських робочих візах. Виїзд зі Львову. Звертайтесь всі, хто готовий їхати, або вже знаходиться в Чехії, і має відкриту польську робочу візу не менше, ніж на 3 місяці. Кількість місць обмежена.

85 кр

Показать на карте
Павел
Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.