9 сен 2018 15:51

Склад чоловіки та жінки
Склади в м. Pohorelice geis ok (15 чол + 5 жінок) і в простеев (10 чол) вакансія «працівник складу» вимоги: чоловіки, жінки, пари до 55 років; з аналогічним досвідом чи без досвіду; наявність закордонного паспорта, відсутність судимостей, заборгованості. Обов'язки: комплектація продукції відповідно до замовлення; управління візком; робота зі сканером; монтаж товарів на піддонах, упаковка, маркування; можливо виконання додаткових робіт: розвантаження контейнерів, робота в відділі контролю якості; - готовність працювати в нічні і денні зміни. Умови: від 100 чеських крон / год; орієнтовно 240-300 годин на місяць; житло 4250крон на місяць; - 1000 крон на часткове покриття податків. Оформляємо дозвіл на працю від міністерства праці, контракт, страховку. Тільки віза або відкриття візи!

Вероника
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.