12 ноя 2018 07:34

Для чоловіків терміново! Робота в Чехії для чоловіків, (м. Плзень) запрошуємо чоловіків працювати на фабриці зборки палетів. Досвіду не потрібно. Оплата: 100крон в годину. Робочий графік: 12 годин. Неділя вихідний. Проживання: 3500. Працівники проживають в квартирах або в хостелах. Легалізація: 3500 крон. Вік: особи до 45 років. Харчування: за свій рахунок. Беремо по польських та чеських робочих візах. Набір проводиться даний момент. Виїзд зі Львову. Звертайтесь всі, хто готовий їхати, або вже знаходиться в Чехії, і має відкриту польську робочу візу не менше, ніж на 3 місяці! Кількість місць обмежена. Деталі працевлаштування за телефоном.

Павел
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
Пожалуйста, введите изображенный контрольный код.
Для получения нового кода кликните по картинке, комбинация цифр изменится.
captcha
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.