6 авг 2018 14:03

Робота на автозаводі в чехії для сімейних пар. , чоловіків, жінок На автозавод м. Пардубіце. Виробляєм пакети документів на сезонні чешські робочі візи. На заводах робота різна! Жінки контроль якості,...

Робота на автозаводі в чехії для сімейних пар., чоловіків, жінок
На автозавод м. Пардубіце. Виробляєм пакети документів на сезонні чешські робочі візи.
На заводах робота різна! Жінки — контроль якості, упаковка деталей і т. Д. Чоловіки збір авто деталей, шліфування, покраска і т. Д. Залежить від людини і від майстра на заводі. 11. 5 годин роб. . 6 днів на тиждень. 80 крон чистого + житло безкоштовно. ( 5. 600 платить роботодатель здравотню та соц. Пакет. + 4000 оплачує житло. Тому 80 крон. ) умови житла хороші є фото житла. Після закінчення візи є можливість зібрати пакет на 1 рік.
Ми працюємо на ринку 3 роки.
Мається на наявність ліцензія на працевлаштування від міністерства праці та соціальної політики.
З нами робота в польщі вам забезпечена.
Ми готові відповісти на всі ваші запитання стосовно оформлення документів та умов роботи по телефону.

vivainform
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.