Среднечешский край > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10341418
4 янв 2018 22:55

Робота в Чехії для жінок, чоловіків та сімейних пар (м. Колін). Запрошуємо на автозавод "Toyota. Peugeot. Citroen Automobile", робота полягає у збірці автомобілів. Кожній людина відповідає за окрему...

Робота в Чехії для жінок, чоловіків та сімейних пар (м. Колін).
Запрошуємо на автозавод "Toyota. Peugeot. Citroen Automobile", робота полягає у збірці автомобілів. Кожній людина відповідає за окрему операцію.
Оплата: 110 крон в годину + можливі бонуси.
Робочий графік: 6 днів в тиждень по 8-12 годин в день. Неділя вихідний!
Проживання: 3500 крон в місяць (дане вирахування знімають із заробітньої плати), працівники проживають в квартирах або в хостелах.
Легалізація: 3500 крон одноразово (дане вирахування знімають із заробітньої плати), роботодавець офіційно працевлаштовує, а саме виробляє відряджувальні листи із польської дочірньої фірми формату А1.
Вік: Особи до 45 років.
Беремо по польських та чеських робочих візах.
Набір проводиться на 4 січня.
Виїзд зі Львову.
Звертайтесь всі, хто готовий їхати, або вже знаходиться в Чехії, і має відкриту польську робочу візу не менше, ніж на 3 місяці.
Кількість місць обмежена.
Деталі працевлаштування за телефоном (Viber).

110 крон в годину

Показать на карте
Павел
Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.