10 сен 2018 16:38

На збір металоконструкцій потрібні чоловіки. М. Градець-Кралове. Запрошуємо на роботу, на завод металоконструкцій. Робота полягає у збірці різного роду металоконструкцій. Робота не важка досвіду не потрібно. Оплата: 100 корун/год Робочий графік: 12 годин. Неділя вихідний. Проживання: 3500. Працівники проживають в квартирах або в хостелах. Легалізація: 4500. Вік: Особи до 45 років. Харчування: за свій рахунок. Беремо по польських та чеських робочих візах. Виїзд зі Львову. Звертайтесь всі, хто готовий їхати, або вже знаходиться в Чехії, і має відкриту польську робочу візу не менше, ніж на 3 місяці. Кількість місць обмежена.

Павло
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.