Офіційне працевлаштування на заводі Magna Cartech České Velenice. Південна Чехія зразу біля Австрії. Виробництво автозапчастин до каросерій брендових авто. Кожний має своє робоче місце це не робота в...

20 апр 2018 09:58 # 10388233

Чехия
Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы

Офіційне працевлаштування на заводі Magna Cartech České Velenice. Південна Чехія зразу біля Австрії. Виробництво автозапчастин до каросерій брендових авто. Кожний має своє робоче місце це не робота в конвеєрі, щож є великою вигодою.
Заробітня плата 18 000- 24000/місяць. До цього ще також щорічна премія 14000крн, якщо ви не хворієте більш як 5 днів за пів річчя, 13 зарплата та відпускні.
Графік роботи по 8 -12годин / 5-6 днів в тиждень - - офіційний трудовий договір з роботодавцем тобто напряму з заводом без посередників! - Зарплата + премії 110-130 крон на годину. Кількість робочих годин на місяць 170- 210. Можливість підвищення по роботі (отже і можливість підвищення вашої заробітної плати).
Житлові умови хороші: зручні ліжка, кухня, вбиральня (гаряча вода) холодильник, телевізор, стіралка, wi-fi - Житло за рахунок роботодавця! по 2 — 4 чoловiка в комнатi. Робочий одяг надається компанією;
Вимоги до кандидата:
- Чоловіки, жінки від 18 до 45 років;
- Можна без досвіду і без знання мови але з бажанням працювати. сімейні пари живуть разом, довіз до роботи і з роботи безкоштовно.
Харчування за свій рахунок, але на заводі є столова, де можна за допомогою своєї картки, на якій є кошти, замовляти по скидці їжу за 22-25 крон порція, потім ці гроші знімаються з зарплати.
Вакансія відноситься тільки до тих людей котрі зараз мають робочу карту ( dlouhodobý pobyt-zaměstnanecká karta ) на території Чеської Республіки, та мають бажання змінити собі роботу. Переробляємо безкоштовно документи під нового роботодавця. Запрошуємо відповідальних, старанних, кмітливих людей.

Oleksandr
Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.