10 ноя 2018 15:39

Мясокомбинат 90 крон в час
Біо, чехія (плзень) 1. 100-1. 200 €. Потрібні: кілька чоловіків на м'ясокомбінат на виробництво комбікормів (чехія). Умови роботи: зміни по 10 і 15 годин через день. В середньому 12. 5 годин - 90 крон на годину перший місяць - 100 крон на годину з другого місяця - шестиденна робочий тиждень - зарплата раз на місяць допомога з оформленням всіх документів корисна інформація для кандидатів, різноробочих: німеччина, чехія, швеція, англія, польщі є індивідуальний пошук вакансії консультації з приводу румунського громадянства + супроводжуємо вас 24/7 якщо не подобається робота, міняємо. Навіть якщо ви на роботі можете до нас звертатися по будь-яких питань. якщо у вас немає можливості під'їхати до нас в офіс - ми так само працюємо віддалено, документи / договору відправляємо в будь-яке місто україни з нової поштою

Наталия
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.