Чехия > Работа, Вакансии > Водители, автомеханики, автослесари > #10343762
8 фев 2018 22:46

Для роботи в Чехії потрібні далекобійники, як досвідчені так і з мінімальними досвідом роботи. Повністью легальне працевлаштування з повним соціальним пакетом (мед страхування, соціальне страхування,...

Для роботи в Чехії потрібні далекобійники, як досвідчені так і з мінімальними досвідом роботи. Повністью легальне працевлаштування з повним соціальним пакетом (мед страхування, соціальне страхування, оплачуваний лікарняний та відпустка). Середня заробітня плата 30-35 тис корун. Житло надаєця. в кімнаті по дві особи. Вимоги; права категорії С+Е, щоб вони були видані до 10. 09. 2009 міжнародного зразка, чіп карта. Вік від 20 до 50 років. Відсутність шкідливих звичок, відповідальність.
Документи спочатку булиб виготовлені як на працівника складу, томущо по чеському законодавству неможна одразу прийняти особу як водія вантажівки. Потрібно буде на місці, в Чехії пройти інструктаж, 5 уроків по 7 годин, всього 35 год та здати психотести. За це платить працедавець. Це буде продовжуватись приблизно місяць. Цей час кандидат буде працювати на складі та отримувати зарплатню 15-17 тис крон. Потім почне працювати водієм вантажівки.

 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.