Чехия > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10350481
8 фев 2018 16:38

Запрошуємо жінок працювати на заводі зубних щіток. Робота полягає у тому, щоб перевіряти справність зубних щіток. Оплата: 100 крон в годину. Робочий графік: 10-12 годин в день. Проживання: 3500 крон....

Запрошуємо жінок працювати на заводі зубних щіток. Робота полягає у тому, щоб перевіряти справність зубних щіток. Оплата: 100 крон в годину. Робочий графік: 10-12 годин в день. Проживання: 3500 крон. Вік: особи до 45 років. Харчування: за свій рахунок. Легалізація: 3500 (1 раз на три місяці). Дане вирахування проводиться зі зарплати. Беремо по польських та чеських робочих візах. Виїзд зі Львову. Звертайтесь всі, хто готовий їхати, або вже знаходиться в Чехії, і має відкриту польську робочу візу не менше, ніж на 3 місяці. Кількість місць обмежена.

Павел
Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.