Чехия > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10352391
13 мар 2018 15:54

Оператор станка. Робота для чоловіків. Заробітня пла та чистими 17 -20 тис. кр. Офіційне працевлаштування. Робота на станках. Працедавець забезпечує дозвіл на працю, робочу карту, державне медичне...

Оператор станка. Робота для чоловіків.
Заробітня пла та чистими 17 -20 тис. кр.
Офіційне працевлаштування. Робота на станках. Працедавець забезпечує дозвіл на працю, робочу карту, державне медичне страхуванням.
Робота постійна та повністю легальна, на великому сучасному заводi в 3 змiни. Робочий день 8 годин з яких 30 хвилин перева. Рання змiна вiд 6-14 год, пiсляобiдня з 14-22 год. Нiчна з 22-6 год. В тижню 40 робочих годин. За місяць 160 годин. Буде з часом також можливiсть працювати бажаючим довше. На заводi є дотована їдальня. Робочий одяг надається: штани, футболки, взуття.
Завод повністью забезпечуэ житлом. Кімнати по 2-3 особи з усім необхідним.
Роботодавець оплачуэ медичну страхівку яка включає всi витрати на випадок захворювання + соціальне страхування. Оплачуваний лікарняний та оплачувана відпустка 25 днів.
Вимоги до кандидатів:
Чоловіки віком від 19 до 42 років. Диплом про будь яку технічну освіту або досвід роботи на виробництві. Довідка про не судимість, з зазначеною цілю, оформлення візи для виїзду за кордон. Резюме на українській мові. Дані документи потрібно буде перекласти на чеську мову для подачі в консульство ЧР.
Запрошуємо відповідальних, старанних, кмітливих, пунктуальних та без шкідливих звичок людей.
З кожним охочим кандидатом буде проведена співбесіда в скайпі.

 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.