10 ноя 2018 08:14

На склади інтернет-магазину потрібні чоловіки, жінки, сімейні пари
Для жінок терміново! Робота в чехії для чоловіків, жінок та сімейних пар, робота на постійній основі бажано вуєвудські візи. Є можливість продовження і відкриття карт на два роки (м. Прага). Запрошуємо на роботу, на склад: сканер, упаковка, складання, погрузка, розгрузка, прийом товару. Оплата: чоловіки 90 корун/год, жінки 87 корун/год. Робочий графік: 12 годин. Неділя вихідний. Проживання: безкоштовне. Працівники проживають в квартирах або в хостелах. Легалізація: безкоштовна. Вік: особи до 45 років. Харчування: за свій рахунок. Беремо по польських та чеських робочих візах. Виїзд зі львову. Звертайтесь всі, хто готовий їхати, або вже знаходиться в чехії, і має відкриту польську робочу візу не менше, ніж на 3 місяці! Кількість місць обмежена.

Павло
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.