14 дек 2018 08:59

Робота на виробництві особам з робочими картами
Вакансія відноситься тільки до тих осіб котрі зараз мають робочу карту ( dlouhodobý pobyt-zaměstnanecká karta ). Переробляємо робочу карту під нового роботодавця. Велике прохання до людей які мають будь які інші документи не турбувати.
Умови:
— Графік 3х змінний. Зміна 8 годин. Рання зміна з 6 — 14 години, обідня з 14-22 години, нічна з 22-6 години ранку.
— Заробітня плата 104 кр на годину чистими.
— Відвідувальний бонус за нормальних 160-168 год 700-1500 кр в місяць, починаючи з повного відпрацьованого місяця ( даний бонус отримуєця у випадку якщо людина відпрацювала повний місяць, та не мала жодного пропущеного дня, з будь якої причини)
— Премії за прес години, 500 кр за 200 год відпрацьваних за місяць, 600 кр за 250 год на місяць
Таким чином, виходячи з вищевказаної інформації, на даному підприємстві особа має можливість заробити 16700-26300 кр чистими, без відрахувань за проживання в гуртожтку 4000 кр на місяць.
— Робочий одяг видається (3 футболки ).
— На підприємстві є дотована їдальня. Обід коштує 25-30 кр. Вираховуються дані кошти в кінці місяця.
— Проживання в гуртожитку по 2 особи, сімейні пари, та по 2-3 особи окремо жінки. Постільну білизну видають. Проживання коштуватиме 4000 кр за місяць.
— На підприємстві немає шкідливих умов для організму. Робота передбачає як стоячі так і сидячі позиції, в залежності від типу продукції.
Вимоги:
— Жінки, сімейні пари не старше 40 років.
— Наявність робочої карти
— Досвід роботи на подібних підприємствах не вимагається.
— Знання мови не вимагається.
— Порядність, охайність, відповідальний підхід до своїх обовязків.
Для більш детальної інформації звертайтеся.

Павло
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.