2 ноя 2018 23:00

Працювати на посаді асемблера
Місце роботи: чеське будєйовіце
Опис компанії:
Loxxess — це сімейне німецьке збірне та логістичне підприємство, розташоване в тегернезе. Компанія була заснована в 2001 році і швидко розвивається за короткий час, і в даний час працює більше 2000 співробітників, а серед своїх клієнтів — компанії, такі як mercedes benz.
Опис роботи:
Працювати на посаді асемблера / працівника на трьохзмінній операції (6: 00-14: 00-22: 00-6: 00). Робота на повній основі на строк до 2 років з роботою 37, 5 години на тиждень. Чиста щомісячна заробітна плата від € 600 + понаднормові та додаткові витрати до 20% додатково. Зміни чергуються щотижня — день / день / вечір.
Проживання:
Безкоштовне проживання протягом перших 3 місяців, а потім розміщення стягується з 135 євро на місяць. 3-4 людини в номері.
Додаткова інформація:
Соціальне та медичне страхування покриває роботодавець. 5 тижнів оплачуваної відпустки після року роботи, плюс щоквартальні бонуси та бонуси. Внесок у транспорт та харчування.

Work Europe
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.