20 апр 2018 13:31

Чехія, місто Прібрам. Потрібні чоловіки віком від 18 до 50 років. На виготовлення металевих сендвічів, на склад металоконструкцій та пилораму. Робота не потребує вміння, тільки бажання до роботи....

Чехія, місто Прібрам. Потрібні чоловіки віком від 18 до 50 років. На виготовлення металевих сендвічів, на склад металоконструкцій та пилораму. Робота не потребує вміння, тільки бажання до роботи. Оплата 80 крон в годину. Житло безкоштовне, 5 хв пішки до роботи. Легалізація 6500 одноразово з зарплати. На роботі все механізовано, важкого нічого не треба піднімати, все навчать і покажуть. Беремо на польській візі та воєводській також на карті побуту. Виїзд зі Львова завтра з жд вокзалу о 19 00. На цій роботі також роблять чеські двох річні карти, після цього як людина отримує карту вона розраховується з роботодавцем в сумі 500 євро. Робота легальна і офіційна, середня зарплата на цій роботі 1000 дол в місяць. Потрібно 4 чоловіки.

Назар
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.