20 апр 2018 13:31

Чехія, місто Прібрам. Потрібні чоловіки віком від 18 до 50 років. На виготовлення металевих сендвічів, на склад металоконструкцій та пилораму. Робота не потребує вміння, тільки бажання до роботи. Оплата 80 крон в годину. Житло безкоштовне, 5 хв пішки до роботи. Легалізація 6500 одноразово з зарплати. На роботі все механізовано, важкого нічого не треба піднімати, все навчать і покажуть. Беремо на польській візі та воєводській також на карті побуту. Виїзд зі Львова завтра з жд вокзалу о 19 00. На цій роботі також роблять чеські двох річні карти, після цього як людина отримує карту вона розраховується з роботодавцем в сумі 500 євро. Робота легальна і офіційна, середня зарплата на цій роботі 1000 дол в місяць. Потрібно 4 чоловіки.

Назар
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.