10 дек 2018 15:18

Робота на виробництві чоловікам по робочим картам. Виробництво автозапчастин. Робота за станками на великому сучасному автоматизованому заводi.
Вакансія відноситься тільки до тих людей котрі зараз мають робочу карту ( dlouhodobý pobyt-zaměstnanecká karta ), та мають бажання змінити собі роботу. Переробляємо робочу карту під нового роботодавця. Велике прохання до людей які мають будь які інші документи не турбувати. Підприємство знаходиться в Чеських Веленіцах, на кордоні з Австрією.
Заробітня плата 18- 23 тис кр на місяць. Робота в 3 зміни- денна, обідня та нічна. Робочий час 8 годин з яких 30 хвилин перева. За місяць 160 -176 годин. Буде також можливiсть пресгодин. На заводi немає шкiдливих умов, чисто, сухо. Робочий одяг надається: штани, футболки, взуття. На підприємстві є дотована їдальня. Завод повністью буде забезпечувати житлом. В кімнатах по 2-4 особи. Зі всіма зручностями. Від місця проживання до заводу іздить безкоштовний автобус. Підприємство оплачує медичну страхівку яка включає всi витрати на випадок захворювання + соціальне страхування, оплачуваний лікарняний та оплачувана відпустка 28 днів. Вимоги до кандидатів: Чоловіки віком від 19 до 45 років. Резюме на українській мові. Запрошуємо відповідальних, старанних, кмітливих, пунктуальних та без шкідливих звичок людей! Для більш детальної інформації звертайтеся.

Павло
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.