26 июн 2018 15:18

Робота на виробництві чоловікам по робочим картам. Виробництво автозапчастин. Робота за станками на великому сучасному автоматизованому заводi. Вакансія відноситься тільки до тих людей котрі зараз...

Робота на виробництві чоловікам по робочим картам. Виробництво автозапчастин. Робота за станками на великому сучасному автоматизованому заводi.
Вакансія відноситься тільки до тих людей котрі зараз мають робочу карту ( dlouhodobý pobyt-zaměstnanecká karta ), та мають бажання змінити собі роботу. Переробляємо робочу карту під нового роботодавця. Велике прохання до людей які мають будь які інші документи не турбувати. Підприємство знаходиться в Чеських Веленіцах, на кордоні з Австрією.
Заробітня плата 18- 23 тис кр на місяць. Робота в 3 зміни- денна, обідня та нічна. Робочий час 8 годин з яких 30 хвилин перева. За місяць 160 -176 годин. Буде також можливiсть пресгодин. На заводi немає шкiдливих умов, чисто, сухо. Робочий одяг надається: штани, футболки, взуття. На підприємстві є дотована їдальня. Завод повністью буде забезпечувати житлом. В кімнатах по 2-4 особи. Зі всіма зручностями. Від місця проживання до заводу іздить безкоштовний автобус. Підприємство оплачує медичну страхівку яка включає всi витрати на випадок захворювання + соціальне страхування, оплачуваний лікарняний та оплачувана відпустка 28 днів. Вимоги до кандидатів: Чоловіки віком від 19 до 45 років. Резюме на українській мові. Запрошуємо відповідальних, старанних, кмітливих, пунктуальних та без шкідливих звичок людей! Для більш детальної інформації звертайтеся.

 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.