Чехия > Работа, Вакансии > Производство, склады, фабрики, заводы > #10373240
5 мар 2018 10:06

Робота в Чехії на завод по виготовленню конденсаторів. Робота офіційна, виготовляється робоча карта (dlouhodoby pobyt) на 2 роки. Операції на заводі не складні, фізично не тяжкі, на місці навчають,...

Робота в Чехії на завод по виготовленню конденсаторів. Робота офіційна, виготовляється робоча карта (dlouhodoby pobyt) на 2 роки. Операції на заводі не складні, фізично не тяжкі, на місці навчають, показують. Робота позмінно, чередуються нічні-денні зміни по 12 год. (1 год. на харчування, не рахується в зп). В середньому в місяць 15 роб змін, але можна брати декілька додаткових змін (оплата за них 150%). Житло — надається гуртожиток по 3 чол. в кімнаті, сімейні пари окрема кімната, вираховують 1000 крн на місяць з зп. На заводі є їдальня 18-25 крн. обід-вечеря для робочих. Реальна зп в місяць 14000-20000 крн (після вирахування всіх налогів — мед. страхування, соціалка). Завод повертає затрати на транспорт до Чехії, страховку. Ціна за послуги по телефону. Знахожусь тут на роботі, як зможу негайно відповім.

Олександр
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.