4 дек 2018 22:07

Завод Magna Cartech безкоштовно напряму.
Вакансія відноситься до людей котрі зараз мають робочу карту-довгострокову робочу чеську візу ( dlouhodobý pobyt-zaměstnanecká karta ) на території Чеської Республіки та мають бажання змінити собі роботу. Офіційне працевлаштування на заводі Magna Cartech České Velenice. Південна Чехія зразу біля Австрії.
Виробництво автозапчастин до каросерій концернових авто (Skoda, Volkswagen, Audi, BMW).
Кожний має своє робоче місце це не робота в конвеєрі, щож є великою вигодою. Заробітня плата 20 000- 25000/місяць чистими ( залежить на графіку якщо 3-х чи 4-х змінний)+ можливість робити наднормові години і заробляти більше. До цього ще також щорічна премія 14000крн, якщо ви не хворієте більш як 5 днів за пів річчя, 13 зарплата та відпускні.
Графік роботи по 8 -12годин / 5-6 днів в тиждень - офіційний трудовий договір з роботодавцем тобто напряму з заводом без посередників! - Зарплата + премії виходть 110-130 крон на годину. Можливість робити наднормові по власньому бажанні, нікого не заставляють!
Кількість робочих годин на місяць 170- 210 Можливість підвищення по роботі (отже і можливість підвищення вашої заробітної плати). Житлові умови хороші: зручні ліжка, кухня, вбиральня (гаряча вода) холодильник, телевізор, стіралка, wi-fi -Житло за рахунок роботодавця 100% по цілу добу контракту! по 2 — 4 чoловiка в комнатi. Пари селимо окремо в комнату!
Робочий одяг надається компанією;
Вимоги до кандидата:
-Чоловіки, жінки від 18 до 45 років;
-Можна без досвіду і без знання мови але з бажанням працювати, довіз до роботи і з роботи безкоштовно.
Харчування за свій рахунок, але на заводі є столова, де можна за допомогою своєї заводської картки, замовляти по скидці їжу за 22-25 крон порція, потім ці гроші знімаються з зарплати. Прохання людей які не серйозно зацікавлені не турбувати.