2 ноя 2018 23:00

Робота над складальною лінією автокрісел
Місце роботи пльзень.
Опис компанії
Faurecia — найбільший у світі виробник автомобільних компонентів, що спеціалізується на виробництві електронних систем та декоративних елементів для автомобілів. Компанія була заснована у 1997 році у франції. Faurecia працює у всьому світі та володіє 320 виробничими центрами у 34 країнах, де працює понад 100 000 співробітників.
Опис роботи
Робота над складальною лінією автокрісел за триобмінними операціями (6 00-14 00-22 00-6 00). Робота на повній основі на строк до 2 років з роботою 37, 5 години на тиждень. Чиста місячна заробітна плата від € 675 + понаднормовий та додаткові витрати до 15% додатково. Зміни чергуються щотижня — день день вечір.
Проживання
Розміщення на перші 3 місяці безкоштовно, а потім проживання за 155 євро на місяць. 3-4 людини в номері.
Додаткова інформація
Соціальне та медичне страхування покриває роботодавець. Безкоштовне харчування та транспорт. Послуги фізіотерапевта на робочому місці. Бонуси за відвідування. 5 тижнів оплачуваної відпустки після року працевлаштування.

Work Europe
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
Пожалуйста, введите изображенный контрольный код.
Для получения нового кода кликните по картинке, комбинация цифр изменится.
captcha
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.