10 апр 2018 18:10

Гаряча вакансія на автомобільний завод «IDEAL» в Чехії м. Ostrov u Stribra. Робота: для чоловіків, жінок та сімейних пар. Тип роботи: постійна робота. Тип зайнятості: Робота на повну ставку. Вік:...

Гаряча вакансія на автомобільний завод «IDEAL» в Чехії м. Ostrov u Stribra. Робота: для чоловіків, жінок та сімейних пар.
Тип роботи: постійна робота.
Тип зайнятості: Робота на повну ставку.
Вік: 18-45 р.
Офіційне працевлаштування: лише по Чеській робочій візі, яку відкриває роботодавець під дану вакансію.
З/п — 95-100 CZK/h + бонуси. З/п залежить від професії і кількості робочих годин в місяць.
Короткі відомості про обов’язки працівника: робота полягає у контролі якості з виробництва автомобільних деталей, комплектацій панелей автомобіля, обтягування шкірою салону автомобіля, і т. д. Робота — не потребує спеціальних навиків.
Харчування – за свій рахунок.
Житло – безкоштовне (умови хороші), в кімнаті 2-3 людини, інтернет, туалет, душ, пральна машинка, кухня. Квартира або хостел.
Температура на робочому місці – +19 — +23*.
Графік роботи: пн-пт – 8-10-12 год. Сб- 8 год. Нд – вихідний.
Проїзд із житла на місце роботи – тролейбусом або пішки (залежить від розташування житла).
Робота фізично не важка.
Роботодавець – перевірений.

Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.