20 авг 2018 17:20

Робота в Чехії по польских візах
Проводиться набір працівників на фабрику з виробництва речей медичного призначення( ліжка, крісла, столи). Графік роботи: 3 дні в тиждень по 16год, 2 дні - по 8год. Оплата - 90kč/год. Надається безкоштовне житло на території підприємства. Робота для чоловіків, жінок та сімейних пар.

Проводиться набір на шоколадну фабрику Беремо тільки по польським робочим візам Набираємо: чоловіків, жінок та сімейні пари Вік: 18-50 років ЗП 100 корун/год Графік: пн-сб 12год. неділя вихідний Короткі відомості про обов"язки працівника: (упакування, стікерування, стояти на лінії) Проживання: 3500 корун/місяць Доїзд до роботи безкоштовний!

Місто Оломоуц Йде набір на фабрику, яка виготовляє кріпильні елементи для тросів. Беремо по польських та чеських робочих візах.Набираємо на роботу чоловіків Вік від 18-50 років ЗП 100 корун/год Графік роботи: пн-сб по 12год. нд вихідний Проживання безкоштовне, житло біля роботи!

Проводиться набір на шоколадну фабрику Беремо тільки по польським робочим візам Набираємо: чоловіків, жінок та сімейні пари Вік: 18-50 років ЗП 100 корун/год Графік: пн-сб 12год. неділя вихідний Короткі відомості про обов"язки працівника: (упакування, стікерування, стояти на лінії) Проживання: 3500 корун/місяць Доїзд до роботи безкоштовний! За детальною інформацією звертайтесь.

Степан
Отправить E-mail автору объявления
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.