12 сен 2018 05:49

На автозавод чоловіки і жінки
Робота на автозаводі в чехії в місті мікулов околиці брна по польській візі або можливе виготовлення пакету документів на чеську трьох місячну візу, термін виготовлення 30-45 днів ціна 150€ тип роботи: постійна робота. Тип зайнятості: робота на повну ставку. Зміни: денна- нічна вік: 18-45 р. З/п - 90czk/h аванс щотижня – 1 000 крон короткі відомості про обов’язки працівника: робота полягає в обслуговування станків. Робота не потребує спеціальних навиків. Житло – безкоштовне (умови хороші), в кімнаті 3-4 людини, інтернет, туалет, душ, пральна машинка, кухня харчування –за свій рахунок в кімнаті живуть дві сімейні пари але працюють в різні зміни. Робота для жінок і чоловіків на заводі з виготовлення кабелевих зв’язк (проводка до автомобілів) (90 корун на годину, 260-280 год/ місяць) житло безкоштовно вакансія 100€

Ірина
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.