10 ноя 2018 22:23

Арматурщики 130 крон в час все условия, жилье бесплатн
Чехія арматурщики на будівлю тільки з досвідом роботи. Спочатку працюєте в варшаві (18зл / год ~ 4. 18eur) потім ідете до чехії. Графік роботи: 10 годин / день, 5 днів / неділю. Заробітня плата: 130 крон на годину житло безкоштовне. Надаємо робочий форму та всі інструменти. Допомога з оформленням всіх документів корисна інформація для кандидатів, різноробочих: німеччина, чехія, швеція, англія, польщі є індивідуальний пошук вакансії консультації з приводу румунського громадянства + супроводжуємо вас 24/7 якщо не подобається робота, міняємо. Навіть якщо ви на роботі можете до нас звертатися по будь-яких питань. якщо у вас немає можливості під'їхати до нас в офіс - ми так само працюємо віддалено, документи / договору відправляємо в будь-яке місто україни з нової поштою

Ирина
Показать контактные данные Вы поможете развить этот сайт, если при ответе на объявление упомянете, что нашли его на че 4 ру.
OK
 Заметка к объявлению
Напишите что-либо, что поможет Вам вспомнить это объявление или опишите его особенности. Например: "Просили перезвонить вечером", "Комната уже сдана", "Выслал резюме", "Обещали скидку 20%" и так далее. Заметка сохраняется у Вас на компьютере средствами cookie и видна только Вам.