22 фев 2020 13:35

Робота для сімейних пар,жінок, чоловіків у чехії
Пропоную роботу на автозаводі, овочебазі, картонні фабриці, заводі по виготовленню вентиляцій для сімейних пар, жінок, чоловіків
Вимоги:
— вік до 50р
Обовязки:
— автозавод (жінки та сімейні пари): автозавод виготовляє кришки до автомобільних ( паливних) баків. Робота зі сканером, робота легка, постійно на ногах, в обовязки входить упаковка продукції в ящики, пакети, сортування деталей, розвозка товару по складі.
— овоще база (жінки, чоловіки, сімейні пари): комплектація товару згідно заявок на магазини, супермаркети сортування, фасовка, пакування, обтягування пльонкою. Для чоловіків аналогічні обовязки, роблять більш фізичну роботу, прийом товару з машин, на погрущику їздять та ін. Температура в складі завжди +13
— картонна фабрика (тільки жінки): монтаж картонних коробок, клеїти штрих коди на коробки, складання готових виробів на палети, упаковка, контроль якості виробів, робота з картоном, підтримання порядку на місці роботи і виконання інших доручень.
— завод по виготовленню вентиляцій (тільки чоловіки): контроль якості продукції, упаковка продукції, скручування труб для водопостачання, розвантаження та завантаження пластикових труб і нші.
Умови роботи:
— місце роботи брно
— робочий час 8-12 год. День, 6днів/тиждень (260-300год/міс)
— оплата: 90-130 крн/год
— житло безкоштовне
Працевлаштування по чешські робочі візі ( виготовляємо самі) термін виготовлення документів 1міс?
Вайбер