6 май 2019 17:23

Легальная работа в чехии
Чехія! Тільки легальне працевлаштування! Виготовлення документів під отримання чеської короткої( трьох місячної) візи офіційна робота в чешській республіці на заводах німецької фірми benteler automotive. Виробництво автозапчастин на заводах в таких містах як:
Klasterec nad ohri
Straz nad nisou
Chrastava
Jablonec
Rumburk
Malacky
Liberec
Роботодавець пропонує
-заробітну плату 105 czk після вирахування усіх податків;
— безкоштовне житло в хостелі, в гуртожитках;
-безкоштовний проїзд до місця роботи;
-дотацію на харчування(stravenka);
-медичне страхуванн(komplexní zdravotní pojištění cizinců);
-оплату податків(daň z příjmu fyzických osob);
-виплату заробітної платні на картку банку česká spořitelna.
Працевлаштування по чеській робочій візі на 90 днів з можливістю в подальшому працювати по 2 річній робочій візі по режиму україна.
Мінімальна ставка 15917 czk чистими на місяць (37. 5 годин на тиждень за умовами контракту з фірмою benteler ), за понаднормові, нічні, вихіді та святкові дні виплачуються надбавки та премії. Як показує практика робітник в середньому за 200-220 годин на місяць отримує в середньому від 22000 до 24000 czk(чеських корун). Є можливість працювати і більше.
Робота в 3 зміни: 06: 00-14: 00; 14: 00-22: 00; 22: 00-06: 00.
Робочий контракт укладається напряму з роботодавцем, тому ви будете користуватися всіма привілеями роботи напряму згідно законодавства республіки чехія!
Чоловіки, жінки та сімейні пари, вікові обмеження 18-55 років, без хронічних захворювань, проходження медкомісії на медстрахування(здравотку) за рахунок роботодавця.
Працевлаштування тільки по чешським робочим візам з привязкою до данного працедавця! Запрошення, супровід документів. Партнерська ціна документів 250 євро ольга