Подать
объявление
20 май 2022 22:45

Графік роботи: 12 13 год/день. Вихідний день- по домовленості з координатором. У середньому за місяць 310 340 відпрацьованих годин.
Характеристика роботи: збір сміття (з контейнерів) по місту на спец-машині. Робота легка та не брудна. Чоловіки їздять на грузовому авто, виходять та підвозять контейнер до автомобіля.
Заробітна плата -- 100-110 крон на годину. В середньому за місяць 31 000 34 000 крон за місяць. Заробітна плата виплачується кожного місяця в 20 числах
Аванси видаються 2 рази на тиждень. Перший аванс -- по відпрацюванні 4-х робочих днів.
За житло відраховується 130-155 крон за особу за добу. В кімнатах живуть 3 - 4 особи. Кімнати зі всіма зручностями: Wi-Fi, ліжко, обідній стіл, шафа, кухня спільна для 3-4 кімнат, душова кімната з гарячою та холодною водою та туалет на поверсі. Дмитрий есть Вайбер , Вотсап.

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.