7 апр 2020 16:07

Потрібні чоловіки та жінки для роботи на складі Rohlik: на чеських сезонних візах, робочих картах та паспортах громадян ЄС.
Графік роботи: 12-14 год/день. Вихідний день- по домовленості з координатором. У середньому за місяць 280 – 330 відпрацьованих годин.
Характеристика роботи: люди роблять замовлення через інтернет (хліб, овочі, фрукти, шоколад, воду і тд. ). Працівник складу приймає замовлення на спеціальний скенер (планшет та замовлення на російській мові), збирає дане замовлення до кошику, пакує в пакет, клеїть на пакет штрих-код та передає курьєру для подальшого доручення замовнику додому.
Аванси: видаються 1 раз на тиждень 1. 000 крон. Перший аванс — по відпрацюванні 7-и робочих днів.
Заробітна плата 100 крон/год. Заробітна плата виплачується з 25 числа після першого відпрацьованого місяця.
Роботодавець сплачує за людину законне медичне страхування та податки.
За житло: відраховується 4800 крон за особу за місяць. Для сімейних пар надаються окремі кімнати. В кімнатах для хлопців живуть 3 — 4 особи. Кімнати зі всіма зручностями: Wi-Fi, ліжко, обідній стіл, шафа, кухня спільна для 3-4 кімнат, душова кімната з гарячою та холодною водою та туалет на поверсі.
По домовленості с роботодавцем, працівник має можливість отримати 2 річну візу через “Режим Україна”. Ціна низька (договірна). 1000 євро (Черга + пакет документів).
Ирина