Подать
объявление
7 ноя 2023 10:02

Потрібно пару сімейну
Ковбасний цех (не плутати з м'ясокомбінатом)! З чеськими візами (які вже знаходяться на території Чехії).
Назва завода - Steinex. Місцезнаходження завода - м. Kuřim (15 км від м. Брно).
Функції працівників: упаковка, розфасовка, нарізка, наклеювання етикеток на готову продукцію (різноманітні м'ясні та ковбасні вироби). Оплата: 120 або 130 крон/год (залежить від позиції, на якій будете працювати), 12 год/день. Субота або неділя (буває і субота і неділя) - 8-10 год/день.
Здравотку за працівників оплачуємо! Без нічних змін. Аванси кожної неділі. Хороші умови проживання: кухня, ванна та туалет знаходяться в кімнаті. Також є: вайфай, телевізор, холодильник, мікрохвильовка, чайник, шкафчики, пральна машина, сушка для одягу. Проживання знаходиться на території заводу (200 метрів від завода). Оплата: 2500 крон/місяць з людини (знімаємо з зарплати). Фото проживання можу надіслати додатково. Комплексні обіди по 38 крон з людини. Взуття і робочий одяг надаємо безкоштовно. Середня температура в цехах коливається від +8 до +15 градусів.
Вакансія безкоштовна!
Тільки легальні документи: чеські візи біженця вайбер по візі чеській

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.