Подать
объявление
20 май 2022 22:45

Пропонуємо роботу на заводі«šкода» філіал якого знаходиться в місті квасіни область градець Кралове.    Робота полягає в тому що потрібно прибирати на заводі. В обов язки входить витирати пиль, підлогу, відшкрібати барву, виводити плями. Прибирають канцелярії, а також на виробництві ( миють станки, підлогу, стіни не чипаючи конструкцію автомобіля). Потрібні чоловіки і жінки, сімейні пари до 45 років.7 робочих днів на тиждень. Заробітня плата 90-100  крон/годину,12-15 годин/день, 300-320 робочих годин за місяць. Зміни денні, нічні. Житло надаэмо 130 крон день знаходиться не далеко від роботи, ходять пішки. Під цю вакансію робимо чеські 3 місячні візи, здравотка 55 день. Дмитрий  есть вайбер и вотсап.

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.