Подать
объявление
4 сен 2022 17:05

Репетитор програмування для дітей прага - js, html, css
Мені 21 рік і через вік мені набагато легше знайти підхід до дитини і бути з нею "на одній хвилі". Навчання очно по празі у вас вдома або віддалено по skype, zoom, viber, teams, discord або google hangouts. Індивідуальний графік! Усі детальні запитання по телефону або в месенджери!
Вартість заняття 300 крон. Тривалість 60-70 хвилин. пропоную більш практичні заняття, теорія виступає другого план, оскільки практика у програмуванні - це головне! Я сертифікований спеціаліст в галузі веб-розробки (дивіться фото сертифікатів у профілі), навчаю теоретичними та практичними знаннями мов javascript, html, css, c#, python. Здобув освіту в «києво-могилянській академії» і на даний момент навчаюсь дистанційно в мауп на факультеті «програмної інженерії», також закінчив 2.5 роки навчання в комп'ютерній академії itstep academy.

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.