Подать
объявление
17 ноя 2023 16:30

Робота для 1-2 жінок, або для сімейної пари. Технологічна пральня Prádelna Kyselý, місто Влашим, недалеко від Праги, ніякої хімії, білизна з готелів сама переться та гладиться. Оплата від 120-130 і більше крон на год. для жінки, та від 140-150 - для хлопця, + бонуси (на місяць може бути і 40000 і 50000 чистими), оплата росте в залижності від навчання новим процесам роботи, денні зміни, субота та неділя вихідні. іноді суботи робочі, комфортне житло, 7 хвилин пішки до роботи, лише офіційно, сплачуємо соц. і мед страхування, зустрінемо в Празі, оформемо, та відвеземо на роботу, засилимо.

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.