1 сен 2020 22:02

Робота напряму на заводі Bosch в місті České Budějovice на півдні Чехії. Робота заключається в монтажі різного типу запчастин до автомобільної промисловості. Робота в сухих та не шкідливих умовах, в приміщенні підтримується постійна температура на протязі року приблизно 22 градуси тепла.
Заробітна плата від 20 000 до 24000 крон чистими, в залежності від графіку, на годину виходить приблизно від 125 до 145 крон. При відпрацьовані надноомових годин зарплата збільшується в залежності від кількості надноомових але норма за місяць не перевищить 200 годин, ліміт згідно закону праці Чехії. За кожне повне відпрацьоване півріччя тобто 2 рази в рік завод виплачує 13-ту зарплату в першому році чинить 30% з вашої середньої зарплати в поточному році, в другому році премія звищується на 40%, в третьому на 50% а після 3 років 60%. Умовою отримання премії є не порушувати робочу дисципліну. Також раз на рік виплачується бонус який називається Cafeteria це електронний рахунок куди робітникові посилають 9500 крон які він може використати на продукти краси, здоров'я та вільного часу / ліки, вітаміни, косметика, подорожі, фітнес і тому подібне/. Повністю оплачується відпустка згідно закону Чехії. По добу 6 місяців завод буде платити повну суму за житло, друх 6 місяців 50%. Вікові обмеження від 18 до 45 років, добра фізичниа форма, робота не важка але людина повинна бути зручна, ловка та швидко вчитися! Вакансія та переробка документів під нового роботодавця безкоштовна!
Будь ласка уважно прочитайте ціле оголошення! Приймаємо тільки людей котрі мають чеську робочу довгострокову візу так звану "робочу карту" "zaměstnanecká karta" Також переробляємо документи для людей котрі приїхали по "Режиму Україна" та хочуть змінити роботодавця. На біо паспорт, польські візи, чеські 3 місячні та тому подібне на беремо!
Від вас потрібно бажання та порядність! За інформацією звертайтесь на телефон: Вайбер: Ватсап: Олександр